Augstas kvalitātes saiņotais cements

Augstas kvalitātes saiņotais cements nopērkams būvmateriālu veikalos visā Latvijā. Cements izmantojams dažādu betona marku izgatavošanai. Pieejams 25 kg un 35 kg iesaiņojumā, tam ir izcili stiprības rādītāji.

Atkarībā no cementa markas, izmantojams dažādiem objektiem un iecerēm gan ar paaugstinātu stiprību cietēšanas pirmajās dienās, gan arī javas maisījumos un betona konstrukcijās. Piemērots bruģa ražošanai, betona konstrukciju, ēku kāpņu, aku grodu, betona arhitektonisko elementu izgatavošanai, ekspluatācijas laikā slodzi nesošu konstrukciju betonēšanai, gājēju celiņu liešanai u.c.

Saiņotā cementa veidi

ECO2 CEMENT
SUPER+ CEMENT
ECO CEMENT
 
25 KG un 35 KG

SUPER+ CEMENT

Kaļķakmens portlandcements CEM II/A-LL 42.5 R, kura sastāvā ir portlandcementa klinkers, ģipsis vai tā anhidrīds un piedevas. Kopējais piedevu daudzums – 6 līdz 20%, saskaņā ar standartu EN197-1.

Ātri cietējošs cements ar agrīno stiprību vismaz 20 MPa pēc divu dienu cietēšanas standarta apstākļos. Parauga spiedes stiprība pēc 28 dienu cietēšanas standarta apstākļos – vismaz 42,5 MPa.

Šo cementa tipu izmanto betona ražošanā, būvniecībā, kāpņu, aku grodu ražošanā, betona arhitektonisko elementu izgatavošanai, ekspluatācijas laikā slodzi nesošu konstrukciju betonēšanai, gājēju celiņu liešanai un citos dažāda veida projektos.

Satur sešvērtīgā hroma (Cr6+) jonus reducējošu vielu, kuras darbība samazinās pēc četriem mēnešiem.

Lejupielādes

Cementa tirdzniecības kontakti

Cementa un industriālo materiālu tirdzniecības vadītāja

Ilonija Audere
Mob. tālr.: + 371 29498787
E-pasts: ilonija.audere@schwenk.com

Cementa tirdzniecības pārstāvis

Elmārs Olšteins
Mob.tālr.: + 371 27057472
E-pasts: elmars.olsteins@schwenk.com

SCHWENK Eesti OÜ izpilddirektors

Sergejs Mironovs
Mob.tālr.: + 372 5209575
E-pasts: sergei.mironov@schwenk.com

Jautā SCHWENK saiņoto cementu būvmateriālu veikalos visā Latvijā!


Tālruņa nr.:
Mājas lapa:
Darba laiks
Close