SCHWENK Latvija

Vadošais būvmateriālu ražotājs Latvijā, kas klientiem piedāvā augstvērtīgu cementu, minerālmateriālus, transportbetonu un betona segumu risinājumus. SCHWENK Latvija nodarbina vairāk nekā 350 cilvēku un vairāk nekā 500 apakšuzņēmēju darbinieku.

Ar lepnumu un atbildību turpinot cementa ražošanas tradīcijas Latvijā, 2019. gadā SCHWENK kļuva par Latvijā vienīgās cementa rūpnīcas īpašnieku. Tās kapacitāte - līdz 1,6 miljoniem tonnu cementa gadā. Aptuveni 70% no Brocēnos ražotā cementa tiek eksportēts uz Lietuvu, Igauniju, Zviedriju un Somiju.

Brocēnu cementa rūpnīca ir viena no mūsdienīgākajām Eiropā. Ar pilnībā slēgtu ražošanas ciklu, nepārtrauktu kontroli, aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem.

Vadības komanda

SCHWENK_Reinhold_Schneider
Reinhold Schneider
SCHWENK Latvija valdes priekšsēdētājs
SCHWENK Ziemeļeiropas izpilddirektors

Par SCHWENK Latvijas un Ziemeļeiropas vadītāju kļuva drīz pēc uzņēmuma ienākšanas šajā reģionā – 2019. gada jūnijā. Iepriekš vairāk nekā 25 gadu garumā guvis plašu pieredzi būvmateriālu ražošanas sektorā Eiropā. Ieguvis inženiera grādu fizikā Minhenes universitātē.
Saziņas valodas: vācu, angļu

E-pasts: reinhold.schneider@schwenk.com
SCHWENK_Maris_Gruznins
Māris Gruzniņš
SCHWENK Latvija valdes loceklis
Cementa tirdzniecības un loģistikas direktors Baltijas valstīs

Uzņēmuma komandai pievienojās 2005. gadā, no 2007. gada - valdes loceklis. Guvis plašu pieredzi loģistikas, eksporta un tirdzniecības jomās. Aktīvi pārstāv SCHWENK Latvija nozares un profesionālajās asociācijās - Ārvalstu investoru padomes Latvijā un Būvmateriālu ražotāju asociācijas valdes loceklis. Maģistra grāds inženierzinātnēs (LLU) un biznesa administrācijā (RTU Rīgas Biznesa skola).
Saziņas valodas: latviešu, angļu, krievu

E-pasts: maris.gruznins@schwenk.com
SCHWENK_Jegors_Golubevs
Jegors Golubevs
SCHWENK Latvija valdes loceklis
Materiālu biznesa vienības direktors

Uzņēmumā no 2006. gada, no 2013. gada darbojas uzņēmuma valdē. Iepriekš bijis cementa ražošanas tehnoloģisko procesu un projektu daļas vadītājs, betona un minerālmateriālu ražošanas vadītājs. Pirms tam ieguvis pieredzi vairākos Latvijas mašīnbūves un ražošanas uzņēmumos. Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis bakalaura grādu mašīnbūves jomā un maģistra grādu transportā un loģistikā.
Saziņas valodas: latviešu, angļu, krievu
E-pasts: jegors.golubevs@schwenk.com
SCHWENK_Linda_Sedlere
Linda Šedlere
SCHWENK Latvija valdes locekle
Personāla un administrācijas direktore

Uzņēmumā no 2006. gada, no 2013. gada – valdes locekle, 2016. gadā kļuva par personāla un administrācijas direktori. Iepriekš strādājusi betona ražošanas un plānošanas departamentos, ieņēmusi vadošus amatus finanšu kontroles un personāla vadības jomās. Pirms tam pieredzi guvusi dažādos ražošanas un pakalpojumu sfēras uzņēmumos, kā arī strādājusi Valsts ieņēmumu dienestā. Biznesa augstskolā „Turība” ieguvusi bakalaura un maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā.
Saziņas valodas: latviešu, angļu, krievu

E-pasts: linda.sedlere@schwenk.com
SCHWENK_Evita_Goša
Evita Goša
SCHWENK Latvija valdes locekle
Vides un juridiskā direktore

Uzņēmumā no 2008. gada, no 2018. gada darbojas valdē. Iepriekš praktizējusi biznesa tiesības vairākos Latvijas vadošajos advokātu birojos. Evita studējusi jurisprudenci Igaunijā (bakalaura studijas Eiropas Savienības tiesībās Igaunijas Starptautiskajā Konkordijas Universitātē) un Vācijā (maģistrantūras studijas biznesa tiesībās Manheimas Universitātē).
Saziņas valodas: latviešu, angļu, vācu, krievu
E-pasts: evita.gosa@schwenk.com
SCHWENK_Piotr_Daniel_Kleppak
Piotr Klepak
SCHWENK Latvija valdes loceklis
Cementa ražošanas direktors


Saziņas valodas: angļu, krievu
E-pasts: piotr.klepak@schwenk.com