SW24_Muzeju_nakts_afisa_2

Gaidāma erudīta SCHWENK Muzeja nakts programma

May 10, 2024

Cementa cietie rieksti erudīcijas spēlēs, ekskursijas uz Brocēnu cementa rūpnīcu, SCHWENK tehniskās vienības apskate, vēsturiskās ekspozīcijas jaunumi un radošās automodelisma darbnīcas šogad gaidīs ikvienu SCHWENK Muzeja nakts apmeklētāju 18. maijā no pl. 19.00-01.00, pie Brocēnu vēsturiskās cementa rūpnīcas vārtiem, Liepnieku ielā 15. 

“Vai zini, kas ir klinkera faktors?“ ar šādu intriģējošu cietā rieksta pieteikumu SCHWENK muzeja nakts ietvaros aicina visus cementa ražošanas un erudīcijas spēļu entuziastus pieteikties spēlēm. Vakara gaitā notiks četras erudīcijas spēles, ar lielo spēles finālu īsi pirms pusnakts. Galvenā balva labākajai komandai – Eat&Chill dāvanu karte 200 EUR vērtībā. Ar erudīcijas spēles noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

Katrā apaļajā stundā, sākot jau no pl.19.00, ikvienam interesentam būs iespēja doties autobusu ekskursijās uz Brocēnu cementa rūpnīcu, kuras vadīs SCHWENK gidi. Lai apmeklētāji varētu paredzēt gaidīšanas laiku uz autobusu un tikmēr varētu baudīt citas Muzeja nakts aktivitātes, pasākuma dalībnieki uz vietas būs aicināti izņemt bezmaksas biļeti, uz kuras būs norādīts autobusa atiešanas laiks.

Pasākuma laikā būs apskatāma arī vēsturiskā muzeja ekspozīja un autotehnika. Savukārt jaunājie pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties automodelisma un radošajās darbnīcās.